خصوصیات رایکا کاور

بیشتر بدانید

فروش

حرفه ای تر تردد کنید!

با 50% تخفیف به مناسبت افتتاحیه

همین حالا تهیه کن!

راجع به موتور بیشتر بدانید

طراحی کاور های رایکا به منظور جلوگیری از خیس شدن در فصل های پر باران و خیس نشدن به هنگام عبور از چاله های پر آب و یا رد شدن وسایل نقلیه از کنار موتور سیکلت ها که با پاشیده شدن آب همراه است به هنگام هوای بارانی و باعث آزرده خاطر عزیزان میشود جلوگیری می کند.

یکی دیگر از کارایی های رایکا کاور بخش گرم کردن اعضای بدن که در معرض مستقیم با دو هوای سرد هستند مثل زانو ها , ساق پا , روی پا و….

پا ها جزو عضوی از بدن هستند که در معرض مستقیم باد و باران و آب هستند و روش های قدیمی که در کشور عزیزمان رایج هست: بستن سفره های ساده بر جلوی موتور است که باعث بوجود آمدن ظاهری نچندان زیبا میشود که به همین دلیل خیلی از عزیزان استفاده نمیکردند و حتی قابل نصب روی موتور هایی مانند وسپا نیستند.

حالا با این کاور ها تقریبا مشکلات قبلی از بین رفته, شما پاهای خود را در گرما نگه داشتین و هم به زیبایی محصول خود حس حوبی دارید و هم خود را از سرما حفظ کردید.

در کاور ها قسمتی وجود دارد که قابلیت باز و بسته شدن دارد تا در صورت نیاز و دلخواه میتوان باز کرد تا پهلو ها و شکم خود را گرم نگه دارید که جزو اجزای حساس بدن در مقابل سرما هستند.

مزایای دیگر این محصول استفاده کردن  برای کودکان است که یکی از مسائل مهم زندگی هر کس آسایش فرزندش است که با قرار دادن در جلوی موتور سیکلت می توان آن ها را گرم نگه داریم و از بیماری عزیزانمان در فصل های سرما جلوگیری کنیم.

کاورها در رنگ بندی متفاوت وجود دارند تا با سلیقه ی دلخواه شما عزیزان انتخاب شوند و در مدل های مختلف برای انواع مدل موتور سیکلت شما عزیزان است.

در هنگام خرید به مدل موتورسیکلت خود توجه کنید

هر مدل برای هر نوع خاص موتور طراحی شده است